Witaj na naszej stronie,

jesteśmy firmą szkoleniowo consultingową,
powstałą na bazie 13 lat doświadczeń swoich i naszych klientów. Do współpracy z Tobą, wykorzystujemy narzędzia z najnowszych osiągnięć w dziedzinie psychologii, marketingu i duchowości oraz doświadczenie praktyczne.

Na co dzień współpracujemy z osobami indywidualnymi i firmami. Naszymi klientami są firmy z różnych branż, m.in. nieruchomości, transport, finanse, motoryzacja, turystyka, prawo, wellness. Współpracujemy z osobami wykonującymi wolny zawód prawnicy, lekarze, itp. jak również z osobami zatrudnionymi na etacie. A wszystko po to, by szybciej i łatwiej, osiągali swoje cele w życiu osobistym i biznesie, jako jednostka i organizacja, wprowadzając nowe, sprawdzone strategie działania.

Prowadzimy również wykłady na śląskich renomowanych uczelniach wyższych.

Naszą misją jest
budowanie świadomego społeczeństwa, przedstawianie skutecznych strategii działania, dawanie konkretnych umiejętności podnoszących efektywność w życiu osobistym i biznesie, by skuteczniej realizować swoje cele. Dążymy do tego, aby wiedza miękka stała się bardziej popularna i została przedmiotem nauczania w szkołach średnich i na uczelniach wyższych.

Prowadząc szkolenia łączymy naukę i profesjonalizm z dobrą zabawą, humorem. Dzięki czemu zapamiętujesz więcej, uczysz się szybciej, zdobywasz nowe umiejętności efektywniej. Uczestnicząc w szkoleniach masz okazje poznać ciekawe osoby, które podobnie jak Ty, chcą się rozwijać, by w pełni wykorzystać swój potencjał.

Mamy za sobą:
• 13 lat systematycznego zdobywania doświadczeń i wiedzy,
• 3840 wizyt handlowych u nowych klientów,
• 9120 godzin szkoleniowych podnoszących wiedzę i kompetencje,
• 84 zrealizowane projekty szkoleniowe,
• 742 przeszkolonych osób.

Sprawdź nas przechodząc do zakładki Referencje.

Copyright Business Solution  2017