Już od września startujemy z nowym cyklem szkoleń! Zapraszamy na naszego videobloga! :-)

Szkolenie: Inteligencja relacji.


Może jesteś w szczęśliwym związku, a może właśnie Twoja relacja zakończyła się i cierpisz z powodu braku bliskiej Ci osoby, rozmawiasz, spotykasz się ze znajomymi, ale trudno Ci zapomnieć. Może, żyjesz w poczuciu winy, ze z Twojego powodu wasz związek rozpadł się. A może Twój związek trwa, ale czujesz, że ostatnio oddalacie się od siebie, rzadziej rozmawiacie, mniej spędzacie czasu razem, niż na początku znajomości, radość i śmiech zanika. Może co jakiś czas trzeba gasić pożar i boisz się, że sytuacja może znowu się powtórzyć. Może jesteś w związku, w którym nie czujesz się szczęśliwy/a i nie masz odwagi powiedzieć „dość” i go zakończyć. W trudnych chwilach zawsze znajdujesz osoby, które starają się pocieszyć Cię i dać dobrą radę. Może to przyjaciółka, przyjaciel, ktoś bliski z rodziny. Ale mimo to z jakiegoś powodu, znowu spotykasz podobną osobę do eks-partnera, która ma podobne nawyki, zachowanie, charakter i mówisz „faceci są tacy sami, kobiety są takie same”, ale masz nadzieje, że wreszcie spotkasz kogoś wyjątkowego. Być może Twój związek po raz kolejny przeżywa trudne chwile i tłumaczysz sobie, patrząc na znajomych, rodzinę „to normalne, wszyscy tak mają”.

Możesz stracić czas na poszukiwaniu idealnego partnera/rki, zestarzeć się i stwierdzić, że czas założyć rodzinę, że ideału nie ma, więc „lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu” i związać się z kimś, kto w ogóle Ci nie odpowiada, próbując później go/ją zmienić, albo tłumaczyć sobie, że pasujecie do siebie a w głębi duszy czujesz coś zupełnie innego, co w konsekwencji musi prowadzić do konfliktów. Możesz też zaakceptować fakt, że kłótnie w waszym domu to rzecz normalna (bo przecież rodzice się kłócili, znajomi się kłócą) i przez co skazywać was obje na bycie nieszczęśliwym.

A co jeśli jest rozwiązanie, gotowa recepta? Co jeśli nie musisz czekać i podejmować kolejnych prób w poszukiwaniu idealnego partnera? Co jeśli w Twoim obecnym związku jest rozwiązanie, które sprawi że oboje znowu będziecie szczęśliwi?

Każda znajomość na początku wygląda podobnie. Pierwsze spotkanie, on przystojny, męski, ona piękna, powabna, rozmawiają godzinami na wspólne tematy, opowiadają o swoim doświadczeniu, o swoich osiągnięciach, wymieniają swoje zalety. Nie liczą czasu, który szybko upływa. Czują, że mogliby tak bez końca. Kolejne spotkanie kwiaty, czułe SMSy, wspólna kolacja, miło spędzają czas. Decyzja o wspólnym zamieszkaniu, entuzjazmy, radość, że wreszcie będą bliżej siebie, razem. Mijają tygodnie, miesiące, a może nawet lata. Pewnego jednak dnia, on czy ona stwierdza, że partner już nie jest taki jak na początku, nie zachowuje się jak kiedyś, nie daje kwiatów, nie pisze już czułych SMSów, sex jest coraz rzadziej, "pewnie mnie już nie kocha", pojawia się się smutek i rozczarowanie, że nie jest tą osobą, którą poznali.
A co jeśli nigdy nią nie był/a?

Co jeśli jest Was czworo, rzeczywisty i intelektualny obraz partnera i siebie samego? W takim tłumie już trudniej znaleźć rozwiązanie.

Zapraszamy Cię na wyjątkowe szkolenie INTELIGENCJA RELACJI.

Uczestniku..

Do kogo skierowane jest szkolenie? Do par, małżonków, singli, do osób, które chcą poprawić swoje relacje z innymi.

Czego dowiesz się na szkoleniu?

- otrzymasz fachową i unikalną wiedzę, gotową odpowiedź na pytanie „Dlaczego..?” dlaczego w związku mi się nie układa? Dlaczego cały czas spotykam te same osoby? Dlaczego jestem sam i nie potrafię znaleźć partnera? Jak rozwiązać konflikt między Wami? etc.
- lepiej zrozumiesz siebie i postępowanie partnera.
- zdobędziesz konkretne umiejętności i poznasz techniki, jak lepiej dogadywać się z drugą połową i innymi.
- dowiesz się co jest przyczyną zazdrości w związku i jak sobie z nią radzić.
- nauczysz się szybkiego. rozwiązywania konfliktów i dowiesz się jak ich unikać.
- zyskasz świadomość, dlaczego rzeczy wyglądają tak, a nie inaczej i co możesz z tym zrobić, by czuć się w związku szczęśliwym człowiekiem.
- dowiesz się jakie są mity i stereotypy na temat tego, co najczęściej myślą o płci przeciwnej mężczyźni i kobiety.

 

Rezerwacja dokonywana jest mailowo bądź telefonicznie pod adresem biuro@altervitae.pl
lub nr tel. 609 734 079, w odpowiedzi otrzymasz nr konta, a które należy dokonać płatności.

Masz pytania, chcesz dowiedzieć się więcej, napisz lub zadzwoń do nas.

Widzimy się!

Copyright Business Solution  2017